Жалюзі

Протягом останнього часу жалюзі забезпечили собі зростаючу популярність, як елемент декору вікон. Завдяки різній величині кута відкриття шторок, жалюзі можуть забезпечити в приміщенні необхідний рівень рівномірно розподіленого природного освітлення.

Сучасні виробники випускають такі різновиди жалюзі:

1. Вертикальні жалюзі.

Вертикальні жалюзі - це конструкція, що складається з карниза і повертаються ламелей, скріплених між собою декоративним ланцюгом, а мотузка управління дозволяє регулювати освітленість всередині приміщення. Механізм управління надає широкі можливості для настроювання світлового потоку і створення в кімнаті розсіяного м'якого світла. Повертаються ламелі виконуються з найрізноманітніших матеріалів - склотканини, жаккарда, пластика, алюмінію і дерева. Різноманіття матеріалів і величезна кількість різновидів дозволяють дизайнерам реалізовувати найрізноманітніші рішення стильового оформлення приміщень.

j1

2. Горизонтальні жалюзі.

Жалюзі з горизонтальними ламелями надійно захищають від яскравих променів сонця приміщення офісів і квартир. В умовах житлових приміщень їх частіше використовують на кухні або ж у вітальні. Практичність застосування горизонтальних жалюзі обумовлена особливостями їх монтажу, адже конструкцію можна розташувати між рам або ж в безпосередній близькості від рами, що забезпечує на підвіконні значна кількість вільного простору.

j2

3. Рулонні жалюзі.

В основі конструкцій рулонних жалюзі є цілісне полотно, намотане на трубу. Дане полотно закриває всю площу віконного отвору, а необхідний ступінь відкритого стану регулюється за допомогою механізму, на якому встановлена спеціальна регулювальна ланцюжок. У початковому стані жалюзі нагадують рулон тканини, розміщений над вікном.

j3

Найбільш широке поширення горизонтальні жалюзі отримали в тих приміщеннях, де відсутні надмірності і підпорядковане функціональності. Вертикальні жалюзі є ідеальним рішенням навіть для незначного за своєю площею приміщення, а конструктивні особливості дозволяють їх використовувати при оформленні приміщень в одному з сучасних стилів. Рулонні жалюзі встановлюють у дитячих кімнатах або спальнях.
Вибір матеріалу

При виборі певної конструкції жалюзі дуже важливо враховувати якості, якими буде володіти тканину ламелей. Наприклад, для їдальні або кухні для вертикальних жалюзі краще вибирати склотканина, так як це дозволить мити ламелі в міру їх забруднення. Для кабінету або вітальні найкраще підійдуть жалюзі з жаккарда. Для офісних приміщень рекомендується використовувати жалюзі, які виконані з простих тканин або з дерева. У приміщеннях, де вміст вологи підвищено, встановлюють пластикові жалюзі. Якщо потрібна хороша акустика, то монтувати жалюзі випливає з тканини.
Вибір забарвлення

Здійснюючи вибір за кольором, потрібно враховувати сполучуваність кольору ламелей жалюзі з присутніми в приміщенні предметами інтер'єру. Жалюзі білого кольору будуть чудово виглядати в офісах, кремового відтінку - на кухні. У дитячу ж кімнату найкраще вибирати з абстрактним візерунком чи веселим малюнком.
На що потрібно звернути увагу перед покупкою

Перед покупкою тієї чи іншої моделі слід передбачити вплив способу монтажу і конструктивних особливостей пристрою на можливість розташування будь-яких предметів в зоні їх функціонування.

Існує кілька варіантів установки:
установка у віконний отвір передбачає кріплення жалюзі до рами. Таке розташування залишає значну кількість місця на підвіконні, що дозволить не прибирати з нього раніше стоять квіти;
установка на поверхні стіни закриє віконний проріз повністю, ламелі жалюзі в процесі експлуатації будуть повертатися, а це кілька обмежить наявність вільного простору, що утруднить розміщення на підвіконні горщиків з квітами.

При покупці жалюзі слід врахувати напрямок відкриття їх ламелей і виконати правильний розрахунок геометричних розмірів.

Контакти

Харків, вул. Велика Панасівська 87/89
Роздрібний відділ

+38 (057) 755-10-46

+38 (096) 630-26-37

Оптовий відділ

+38 (057) 712-13-80

+38 (097) 080-93-22

+38 (095) 152-17-39