Склопакет

Сьогодні важко уявити собі будинок, затишну квартиру або стильний офіс без нових вікон, що зберігають тепло і герметично захищають приміщення від вуличного шуму, пилу і вологи. Однак сучасне дерев'яне або пластикове вікно не змогло б стати самим функціональним елементом приміщення без якісного склопакета.

Dokument-Microsoft-Publisher

Схема функціональності склопакета

Найпростіший варіант склопакета – це пара стекол, між якими стоїть розділяє їх на 12-16 мм один від одного дистанційна рамка. Такий склопакет називається однокамерним. Якщо в склопакеті застосовується 3 скла, то утворюється вже 2 повітряні камери, відповідно він стає двокамерним. Зі збільшенням кількості камер в склопакеті поліпшуються тепло- і шумозахисні властивості вікна. Крім того, повітряні камери і скла в склопакеті можуть бути різної товщини, що також сприяє поліпшенню експлуатаційних властивостей вікна.

У склопакеті пріменяеются скла тільки високої якості, в яких відсутні бульбашки повітря. Для економії тепла використовуються енергозберігаючі скла, на які нанесено спеціальне покриття, що перешкоджає витоку тепла на вулицю. Саме покриття прозоре, воно анітрохи не зменшує светопропускающей здатності конструкції. Успішно використовуються в склопакетах скла типу « Триплекс », відмінною рисою триплексу, поряд з високою міцністю і шумоізоляцією, є відсутність осколків при розбиванні. На сьогоднішній день виробники можуть запропонувати навіть куленепробивне скло з триплекс-покриттям. Якщо є бажання захистити квартиру або офіс від занадто яскравого сонячного світла, то можна замовити вікна з « дзеркальними » або кольоровими скельцями. Завдяки покриттю з оксиду металу такі скла стануть надійною перешкодою для ультрафіолетових променів.

Контакти

Харків, вул. Велика Панасівська 87/89
Роздрібний відділ

+38 (057) 755-10-46

+38 (096) 630-26-37

Оптовий відділ

+38 (057) 712-13-80

+38 (097) 080-93-22

+38 (095) 152-17-39