Розсувні системи

Підйомно розсувні система (HST) - найкращий вибір для скління панорамних виходів на балкон, терасу, зимовий сад, критий басейн, літній майданчик ресторану та інших прорізів великих площ. Конструкція дверей розроблені для забезпечення оптимальної стабільності і дозволяє використовувати високі скляні елементи. Ефективна ТЕРМОІЗОЛЯЦІЯ забезпечується завдяки системному вирішенню з оптимізованими рівнями ущільнення, особливо в середній частині, щоб холод залишався там, де це доречно. За допомогою фурнітури, оснащується підйомно розсувні системи, сворка має легкий перебіг по напрямних, з керівництвом якої легко впорається навіть дитина.

Розумна концепція evolutionDrive: SF відзначається можливістю використання в розсувних вікнах або дверях, забезпечує клієнтам максимальну гнучкість при виборі місця застосування. Конструктивна глибина рами 76 мм з витонченим профілем підходить сучасним стилям і сумісна з усіма з'єднувальними профілями і технікою скління серії Streamline. Завдяки малій видимої ширині можлива установка скла великої площі, яке створить в ваших кімнатах природну атмосферу.

Паралельно розсувна система (PSK) - тут стулки зсуваються в бік паралельно рамі, а також відкидаються для провітрювання приміщення. Паралельно розсувні системи не рекомендується встановлювати в дуже широкі прорізи. Система PSK відмінно впорається із завданням економії простору при відкриванні дверей, балкона, виходу на веранду або навіть розмежування житлового та робочого простору, а також інших приміщень, створюючи відмінний панорамний вид. Перевагами даної системи є герметичність закритої конструкції, що дозволяє захистити приміщення від пропускання холоду; а також можливість установки проти механізмів.

У кліматі, характерному для наших широт, скління лоджій і балконів є найкращим варіантом для збереження тепла в будинку. Тим більше, що сучасні і технологічні світлопрозорі конструкції роблять функціонування приємним і комфортним. Одним з таких рішень є засклення балконів пластиковими розсувними вікнами.

До плюсів таких механізмів можна віднести:

- легкість конструктиву;
- економія корисної площі;
- широкі можливості для провітрювання приміщення;
- економія місця на підвіконні & ndash; можете розмістити там корисні речі або сувеніри;
- перешкоджає закриттю стулок при протязі;
- вікно ПВХ має стильний гарний зовнішній вигляд;
- відмінна зносостійкість;
- міцні широкі скла, стійкі до пошкоджень;
- під впливом потужних ударів не утворюють гострих граней.

На відміну від інших компаній в Харкові, які пропонують тільки “ холодні ” варіанти розсувного типу скління, ми готові запропонувати “ тепле ” скління балкона.

555

Компанія "Євро Стандарт" спеціалізується на виготовленні конструкцій і дверей в Харкові з натуральних і сучасних матеріалів високої якості. Ціни пластикових розсувних виробів розраховуються індивідуально після здійснення точних вимірів майстрами нашої компанії.

Вартість складається перш за все з типу профілю, який ви виберете для рами, з типу віконної конструкції і наявності додаткових комплектуючих елементів.

Власні виробничі потужності дозволяють нам реалізовувати будь-які побажання замовника. Великий автопарк забезпечить швидку доставку замовлення за адресою покупця, а кваліфіковані майстри зроблять установку систем будь-якої складності, а також нададуть послуги з комплексного ремонту балконів і лоджій.

Ви можете залишити на сайті заявку на замовлення вікон, лоджій та ін., Заповнивши форму нижче. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом для уточнення подробиць і розрахунку точної вартості замовлення.

Контакти

Харків, вул. Велика Панасівська 87/89
Роздрібний відділ

+38 (057) 755-10-46

+38 (096) 630-26-37

Оптовий відділ

+38 (057) 712-13-80

+38 (097) 080-93-22

+38 (095) 152-17-39