Демонтаж і монтаж

Робота з демонтажу вікон проводиться в кілька етапів.

На першому етапі потрібно підготуватися до процесу, так як демонтаж вікон & mdash; відповідальна робота і не терпить помилок. В першу чергу, проводиться очистка вікна. Бруд, пил, сміття і всі інші сторонні предмети повинні бути вилучені. Також, віконний проріз звільняється від усіх зайвих елементів, що накопичилися за час експлуатації. Зазвичай демонтаж вікон виконується безпосередньо перед установкою. Після демонтажу, необхідно виставити нове вікно в   рівень по   вертикалі і   горизонталі. Останньою обов'язковою сходинкою є запенивание вікна. Від   того, наскільки якісно проведено запенивание, залежить термін служби нового виробу. Під   запінення мається на увазі заповнення поліуретановою піною монтажного зазору, що знаходиться між стіною і   рамою.

Завершити монтаж вікон можна установкою пластикових укосів. Вони підвищать рівень шумоізоляції Вашого вікна і   вдосконалять зовнішній вигляд.

ixf0w07u

Компанія & laquo; Євро Стандарт » пропонує якісний монтаж вікон по   розумними цінами.

Пластикові вікна являють собою   зварні конструкції з   полівінілхлориду, посилені сталевим армуванням. У раму, встановлюється склопакет, в   якому може бути два   або три   скла, герметично скріплених між собою. В   виробництві пластикових вікон, як   правило, використовуються профілі SALAMNDER, BRUGMANN, DECCO - одні з   самих адаптованих до   погодних умов України.

Виробництво вікон здійснюється на   сучасному обладнанні, що дозволяє випускати моделі різної конфігурації, що відповідає стандартам.

Якісний монтаж вікон - гарантія довговічності.

Монтаж вікон & ndash; це   дуже складний і   трудомісткий процес, тому його   найкраще довірити професіоналам. Якщо   Ви   хочете поміняти старі дерев'яні вироби на   нові пластикові, то   фахівці компанії & laquo; Євро Стандарт & raquo; зроблять необхідний ремонт і   подальший монтаж вікон за   короткий час. За   усіх питань, що стосуються ремонту вікон, можна дзвонити нам   по   гарячої лінії. Ціна на   даний вид   послуг зазвичай залежить від   складності встановлюється конструкції і   від   типу будівлі (панельне, цегляна).

Контакти

Харків, вул. Велика Панасівська 87/89
Роздрібний відділ

+38 (057) 755-10-46

+38 (096) 630-26-37

Оптовий відділ

+38 (057) 712-13-80

+38 (097) 080-93-22

+38 (095) 152-17-39