Металопластикові двері

Вхідні двері - це візитна картка всього будинку. Саме тому особливого значення набуває ретельний вибір профілів, що поєднують в собі високу якість і цікавий дизайн. Ключові фактори при цьому: з одного боку, бездоганна якість, а з іншого - правильний вибір системи, яка б найкращим чином підходила до ваших умов.

Дверні системи виготовлені із ПВХ профілю системи Brugmann виробництва SALAMANDER INDYSTRIE-PRODUKTE GmbH. Німеччина.

Двері з профілю DECCO (Декко) - це чудовий варіант поєднання бюджетного профілю і відмінної якості. Профіль проводиться польською компанією Zaklady Produkcyjno-Uslugowe Kazimierz Janik Zaklad DECCO, і дуже добре зарекомендувала себе.

Профільна дверна система OPEN TECK ™ відповідає стандартам якості і останнім тенденціям ринку.

Аналізуючи технічні характеристики і практичні спостереження експлуатації дверей OPEN TECK ™, можна зробити висновок, що вони не поступаються аналогам закордонного виробництва, а за ціною є більш доступними українському споживачеві. Тому, кажучи про якість металопластикових конструкцій за привабливою вартістю, професіонали радять системи OPEN TECK родом з України.

З усіх питань телефонуйте на гарячу лінію - 0 800 30 7275

*безкоштовно з усіх телефонів по Україні

 

Віконна компанія « Євро Стандарт » пропонує якісні та недорогі пластикові двері в Харкові і Харківській області за цінами виробника. Ми виробляємо на замовлення:

- балконні двері;
- вхідні пластикові двері;
- міжкімнатні ПВХ двері;

Ми рекомендуємо пластикові двері, що виготовляються з ПВХ профілю « Salamander », так як саме вони перевірені роками і їх можна гарантувати в якості гарного захисту від шуму і пилу.

Власники квартир, при ремонті або заміні старих дверей, обгрунтовано вважають, що двері з металопластику є прекрасним варіантом. Двері поділяються на вхідні та міжкімнатні, розрізняються формами і конфігурацій, в залежності від функціональності приміщення.

Вхідні металопластикові двері повинні бути гарні, міцні, протизламні та долговечние.Все це досягається завдяки професійному підбору профілю, пояси армування, склопакета, противовзломной фурнітури.

Металопластикові двері не деформуються з часом, зберігають вихідну структуру, їм не критичні часті відкривання і закривання, а так само мають величезний плюс - це гідро і звукоізоляція.

Переваги пластикових дверей

Дуже часто двері ПВХ встановлюють в складі балконного блоку. Такі двері обов'язково повинна підходити під пластикові вікна, мати аналогічні якості. Для балконних дверей характерна підвищена щільність притвору, через якого в будинку буде зберігатися однакова температура. У таких дверей присутня висока звукоізоляція. Пластикові двері – це, по суті, те саме вікно, тільки розмір її більший, тому треба робити двері поворотно-відкидний, щоб досягалася функція мікропровітрювання. Так обеспечится доступ повітря в кімнату.
Особливості пластикових дверей

Які недоліки у двері з пластику? Спочатку відзначимо її можливість відкривання тільки всередину, зовні встановлюється скоба, яка забезпечить закривання. Ще один мінус – досить високий поріг, його висота може досягати 7 см. Ви можете встановити менший варіант в 2 см, тільки тоді погіршуватися деякі інші характеристики. Знизу діятиме на постійній основі дути, адже відсутній щільний притиск, що не вийде зробити двері поворотно-відкидний. Установка поворотного варіанта – єдиний доступний вибір.

У балконних пластикових дверей можуть бути встановлені обмеження:
вони не повинні мати ширину, що перевищує 1 м, адже тоді двері провіснет. Якщо треба ставити двері з більшою шириною, тоді краще монтувати двері двостулкового типу. Наступний варіант – одна частина дверей буде залишатися глухою, друга & ndash; відкривається;
найменша ширина складе 60 см, рама займає приблизно 15 см, тоді замало місця відводиться для проходу.

Сьогодні є різні види балконних блоків. Ви можете купити балконні двері в Харкові недорого, просто з пластику, а можете спробувати вироби з інших матеріалів. Більш дорогим варіантом вважається двері з нижньої прозорою частиною, яка підкреслить обробку балкона. Вона візуально сприймається легше, не ускладнює простір.

Завжди можна встановити і цілком скляні двері, яка підійде для темного приміщення. Такі двері пропустить багато світла. Її краще вибирати для темного приміщення, яке рідко висвітлюється променями сонця.

Купити металопластикові двері в Харкові краще у виробника металопластикових дверей, компанія « Євро Стандарт » - ми зробимо краще!

Контакти

Харків, вул. Велика Панасівська 87/89
Роздрібний відділ

+38 (057) 755-10-46

+38 (096) 630-26-37

Оптовий відділ

+38 (057) 712-13-80

+38 (097) 080-93-22

+38 (095) 152-17-39