Нестандартні вікна

Підкреслити індивідуальність будівлі, імідж компанії або оригінальний смак домовласника допомагають пластикові вікна нестандартної форми. У монтажі вони складніше типових конструкцій, тому установку пластикових вікон нестандартних розмірів слід довіряти тільки професіоналам. У нашій компанії ви можете замовити виготовлення нестандартних вікон з ПВХ, їх доставку на об'єкт і монтаж.

1111

Замовити

Круглі і овальні вікна

Хочете, щоб будинок виглядав оригінально і привабливо? Встановіть в ньому замість прямокутних круглі вікна. Будова стане цікавіше: воно буде виділятися серед одноманітних типових будівель. Хоча коштують такі конструкції дорожче стандартних прямокутних, що пов'язано з їх складним виготовленням, круглі ПВХ-вікна стають все популярнішими. Продумувати їх експлуатацію потрібно ще при проектуванні будинку через складність монтажу.

777

Трикутні вікна

Надати дизайну будинку оригінальність можна не тільки складним декором. Вікна трикутної форми роблять фасад цікавим і здатні ефектно доповнити інтер'єр. Вони добре пропускають світло, захищають від опадів, пилу, бувають глухими і орними в залежності від призначення кімнати і типу віконних профілів.

Світлопрозорі конструкції з ПВХ у вигляді трикутників монтують на мансардах, критих верандах. В якості додаткових джерел природного освітлення їх встановлюють і в квартирах, роблячи глухими. Вікна-трикутники використовують на об'єктах з будь-яким дизайном.

888

Арочні вікна

Не завжди можна склити приміщення типовими віконними системами через технічні або естетичних особливостей об'єкта. Одне з найважливіших переваг ПВХ-вікон & mdash; можливість надати їм будь-яку форму. З фігурних в нашій компанії найчастіше замовляють пластикові вікна з аркою.

Переваги аркових пластикових вікон

- візуально збільшують кімнату.
- прикрашають будову, роблять його елегантніше.
- пропускають багато світла.
- довго служать і дуже міцні.
- мають високу тепло- і шумоізоляцією.

999

Вікна-трапеції

Іноді з технічних чи інших причин типове скління встановити неможливо (наприклад, на горищі під дахом), але у пластикових вікон немає обмежень по геометрії. Вони можуть приймати будь-яку неправильну форму, бувають і у вигляді трапеції.

Переваги трапецієподібних вікон

- висока тепло- і звукоізоляція
- добре виглядають в будинках з двосхилим дахом
- можливість монтажу енергозберігаючого скляного пакета з антівзломних фурнітурою
- великий термін експлуатації
- невимогливість у догляді
- можливість обробки профілю ламинирующей плівкою

1010

Контакти

Харків, вул. Велика Панасівська 87/89
Роздрібний відділ

+38 (057) 755-10-46

+38 (096) 630-26-37

Оптовий відділ

+38 (057) 712-13-80

+38 (097) 080-93-22

+38 (095) 152-17-39