Москітні сітки

1522934525_1

Замовити

Коли все навколо розквітає буйними фарбами, а чисте повітря наповнюється ароматами квітів і співом птахів, виникає природне бажання впустити цю пишність в будинок через відкриті вікна і двері. Однак разом зі свіжим повітрям проникають шкідливі комахи, присутність яких заважає роботі та відпочинку. Зупиняють комах протимоскітні сітки різноманітних видів: від майже непримітних оці рамних сіток до сіток-плісе – явно помітних елементів декору.

Завдяки простоті у догляді, легкості монтажу і низької вартості рамні сітки у домовласників користуються найбільшою популярністю. Алюмінієвий профіль дає конструкції можливість залишатися легковагій, і разом з тим володіє необхідною жорсткістю, що забезпечує рівномірний натяг полотна по периметру. До початку фіксованому кріпленню додається кількох деталей (петлі і ручка), тоді вдосконалена сітка відкривається і назовні, і всередину. Внаслідок гнучкості, фібергласові протимоскітні сітки легко згортаються в рулони. У скрученому положенні вони займають мало місця, що зручно по закінченню « москітного » сезону, таким чином, відпадає необхідність в тому, щоб демонтувати рулонні сітки – досить їх згорнути.

Для раціонального використання простору, ідеально підходять розсувні протимоскітні сітки. Рухаючись на роликах по спеціальному жолобу уздовж віконних або дверних прорізів, вони не являють собою перешкоду розташованим поруч предметів. Саме полотно вироби виконано з міцного пластику, у конструкції, що закриває дверні або віконні прорізи всілякої конфігурації, практично відсутні обмеження по довжині, включаючи оснащення отворів висотою близько трьох метрів. Попри всю різноманітність особливостей і цін перераховані варіанти протимоскітні сіток відрізняються загальною властивістю: здатністю робити побут комфортнішим.

Контакти

Харків, вул. Велика Панасівська 87/89
Роздрібний відділ

+38 (057) 755-10-46

+38 (096) 630-26-37

Оптовий відділ

+38 (057) 712-13-80

+38 (097) 080-93-22

+38 (095) 152-17-39