Засклення балконів і лоджій

Засклення балконів і лоджій

Завдяки склінню балконів і лоджій ви отримуєте додаткову площу у вашій квартирі. Їх вигляд стає краще, як зовні так зсередини, і вони будуть захищені від опадів, коливань температури і вітру.

Засклена лоджія або балкон виглядає більш привабливо і довше вам прослужить.

s3.1

«Тепле» скління

Засклення балконів і лоджій в Харкові за допомогою металопластикових рам - це оптимальний варіант для вашого будинку. Вибираючи даний варіант в компанії Євро Стандарт ви отримаєте максимальну шумоізоляцію, теплоізоляцію і здоровий мікроклімат у вашому приміщенні. Металопластикові рами допускають будь-який спосіб відкривання - поворотний, відкидний, поворотно-відкидний або розсувний. Вибираючи цей тип конструкцій ви можете вибрати і ламинацию профілів, яка найбільше підійде до інтер'єру Вашого будинку.

Для «теплого» скління з розсувними конструкціями використовуються металопластикові профілі з внутрішнім армуванням. Дана система має поліпшені теплоізоляційними характеристиками, в порівнянні з алюмінієвими конструкціями.

s3.1

Енергозберігаюче скління

Енергозберігаючі склопакети необхідні, якщо балкон або лоджія буде використовуватися як житловий простір (робочий кабінет, їдальня і т.д.). Для цього рекомендується використовувати конструкції починаючи від 5-ти камерного профілю і 2-х камерного склопакета з енергозберігаючим склом. Звернувшись в нашу компанію "Євро Стандарт" ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте якісний профіль від провідних світових виробників таких, як Salamander, Brugmann, Viknaland і інші

Безпечне скління

Безпечне скління балконів і лоджій необхідно для захисту від злому. Особливо, якщо ви проживаєте на першому поверсі. Для цього використовуються загартовані, або міцні скла триплекс, а також встановлюється противовзломная фурнітура.

Використання «як звичайного балкона»

Якщо ви плануєте використовувати лоджію або балкон в побутових цілях - сушка білизни, зберігання речей, то головна мета конструкції буде - захист від опадів, вітру і пилу. Для цього Вам достатньо трикамерного профілю і однокамерного склопакета. Все це і не тільки ви зможете замовити на нашому сайті.

Контакти

Харків, вул. Велика Панасівська 87/89
Роздрібний відділ

+38 (057) 755-10-46

+38 (096) 630-26-37

Оптовий відділ

+38 (057) 712-13-80

+38 (097) 080-93-22

+38 (095) 152-17-39