Як вибрати жалюзі?

Як вибрати жалюзі?

Ролети і жалюзі сьогодні - найбільш популярне і улюблене рішення покупців при облаштуванні будь-якого приміщення, будь то квартира, будинок або офіс. Для цього є кілька причин: сучасний вибір матеріалів дозволяє доповнити будь-яке дизайнерське рішення; ролети і жалюзі набагато зручніше традиційних штор; вони відмінно захищають від світла і сторонніх поглядів; вартість таких виробів для вікон робить їх доступними практично для будь-якого українського споживача. Але, щоб зробити правильний вибір, звичайно, в першу чергу необхідно зрозуміти яку функцію ролети або жалюзі повинні виконувати, а також визначитися із зовнішнім виглядом і підходящої системою кріплення.

7.1

Виріб: тканинні ролети (або рулонні штори) є найбільш універсальними і застосовуються у всіх типах приміщення; горизонтальні жалюзі чудово доповнюють офіційну обстановку; вертикальні тканинні жалюзі також досить універсальні завдяки широкому вибору доступного дизайну матеріалів; захисні жалюзі використовують як зовнішнє огородження, запобігає проникненню в приміщення.

Система кріплення: відкрита система складається з вала, на який намотується тканина, нижньої планки і механізму. Коштує така система недорого; закрита система відрізняється від попередньої наявністю напрямних і короба, завдяки яким тканина не провисає і щільно прилягає до вікна.

7.2

Тип: горизонтальні і вертикальні жалюзі використовуються найчастіше і є звичними варіантами виробів для вікон; комі того, жалюзі і ролети можуть виготовлятися в різному виконанні, в тому числі як мансардні жалюзі - встановлюються на похилі або відкидні рами вікон. Більш докладно про види виробів вам із задоволенням розкажуть наші фахівці в компанії "Євростандарт".

Матеріал: більше сотні видів матеріалів дозволяють вибрати не тільки відтінки і візерунки, а й вибрати матеріал по фактурі і щільності, відповідно до необхідної вам светопропускающей здатністю вироби.

Ми пропонуємо кращі ціни на ролети і жалюзі в Харкові, без прихованих накруток і платежів. Ви можете запросити наших фахівців для замірів - вони дадуть відповідь на всі ваші питання і зроблять персональний прорахунок вартості прямо на місці. Ніяких прорахунків «по прайсу» або «навмання». Саме тому, ми гарантуємо кращі підсумкові ціни на ринку.

Контакти

Харків, вул. Велика Панасівська 87/89
Роздрібний відділ

+38 (057) 755-10-46

+38 (096) 630-26-37

Оптовий відділ

+38 (057) 712-13-80

+38 (097) 080-93-22

+38 (095) 152-17-39