Скління котеджів

Скління котеджів

Скління котеджів і заміських будинків в Харкові є обов'язковою частиною будівельних робіт. Без цього будинок не придатний до повноцінного життя, адже вікна дозволяють проникати сонячному світлу всередину, але при цьому захищають від негоди, опадів, вуличного шуму, низької температури. Тому до етапу скління треба підійти з усією відповідальністю.

4.1

Кожен власник будинку при виборі вікон орієнтується, перш за все, на свій смак і бюджет. На сьогоднішній день можна вибирати віконні профілі для скління котеджу з різних матеріалів, з фурнітурою різних виробників, і не обмежуватися тільки стандартними прямокутними формами. Скління котеджів може бути:

- Вікнами з металопластику. Каркас із пластику піддається металевого армування, за рахунок чого відбувається посилення конструкції. Такий варіант скління прекрасно підійде для зон з різкими кліматичними перепадами, сильними вітрами і потужними опадами.

- Вікнами нестандартних видів. В котеджі, на відміну від багатоповерхового будинку стандартної архітектурної забудови, можна передбачити наявність небанальних віконних прорізів. Вікна можна зробити трикутними, круглими, трапецієподібними. Наприклад, дуже популярно скління веранди арочними вікнами - вони надають витонченість житла і при цьому пропускають багато світла. Любителі незвичайного можуть замовити вітражні арочні вікна і милуватися грою кольору всередині будинку. Все це і не тільки ви можете замовити компанії "Евростандрат".

4.2

Але просто вибрати вікно в котедж недостатньо, не менше уваги необхідно приділити питанню міцності вікон і, як наслідок, безпеки житла в цілому. Варто подбати, по-перше, про зовнішню безпеки, спрямованої проти несанкціонованого проникнення зовні. По-друге, не менш важлива безпека всередині - щоб маленькі діти не могли вільно розкрити вікно і випадково травмувати себе.

На рівень безпеки впливає якість використовуваної фурнітури плюс міцність самого скла. Найкраще вибирати вікна, де встановлена ​​спеціальна фурнітура з посиленою противовзломной функцією і спеціальним захистом від дітей. Якщо стоїть питання про засклені дачі, то потрібно ставити спеціальну фурнітуру: адже цей будинок використовується тільки сезонно, а взимку в ньому немає жителів і в нього легко проникнути зловмисникам.

Компанія « Євростандарт » встановить для вас надійні і якісні вікна за найкращими цінами! Телефонуйте нам.

Контакти

Харків, вул. Велика Панасівська 87/89
Роздрібний відділ

+38 (057) 755-10-46

+38 (096) 630-26-37

Оптовий відділ

+38 (057) 712-13-80

+38 (097) 080-93-22

+38 (095) 152-17-39